Благодійні акції

Напередодні Дня захисника Украіни учні 1-11кл. взяли участь у благодійній акціі “Допоможи воіну ООС”. Учні зібрали солодощі,чай,каву,засоби гігієни,робочі рукавиці,шкарпетки,ковдри,пледи.Вітальні листівки воінам учнів виготовили власноруч та передали волонтерам на передову у Луганську та Донецьку області.

Проведено екологічну акцію по збору макулатури.Загалом, зусиллями усієї школи було зібрано 5тонн макулатури. Збір проводився з 16 по 17вересня, а участь брали як учні початкової та старшої школи, так і вчителі. І це неабиякий внесок у зелену скарбничку людства, що вказує на небайдужість до нашого майбутнього. За підсумками учні які здали більше 40 кг. отримали грамоти і невеличкі подарунки. Класи які мають І – ІІ-ІІІ місце, а це 8-А, 4-Б, 11- А нагороджені грошовою премією. Пам’ятайте: 100 кг макулатури – зберігає 1 дерево. Тому ми повинні ощадливо використовувати продукцію з деревини та паперу, аби уповільнити процес винищення дерев.

Робити добрі справи- це завжди приємно і радісно. Так учні Бродівського ОЗЗСО І-ІІІст. напередодні Міжнародного дня людей похилого віку організували збір продуктів для тих, хто потребує допомоги. Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь. Хочемо подякувати усім класним керівникам 1-11 класів, батькам та учням, які долучилися до доброчинної акції.

28 вересня у Бродівському ОЗЗСО І-ІІІ ст.#4 завершилась благодійна акція “Монетки дітям”.13 кг монет номіналом 25 копійок було передано у відділення ОщадБанку м.Броди.В перерахунку ми отримали 1118 .00 грн.(2_hearts)Ці гроші надіслані у БФ “Таблеточки”Дякуєм (heart)шкільній родині Бродівського ОЗЗСО #4 (heart)за те,що доєдналися до благодійності,об’єдналися заради допомоги для онкохворих дітей.