Тиждень національно-патріотичного виховання

У 6-А та 6-Б класах були проведені відеоуроки ,,Шляхом українського козацтва”.

Пам’ять! Гірка пам’ять війни! Вона ніколи не згасає. Вона ятрить мозок, збуджує уяву. Пам’ять! Що ти залишила? Сльози матерів, дружин, дітей, наречених? Хай горять свічки, як болючий щем про наших героїв, які вічно стали журавлями…
Урок пам’яті. Шана новітнім героям України. Учні 10- А класу ОЗ “Бродівська ЗОШ l-lll ст./4”
Покладання квітів на могилу героя новітньої історії України Романа Скаковського.

Зворушливо і душевно учні 4-А класу ( кл. керівник Свиріпа Л.А.) провели захід ” Дякуємо за мир , спокій і радісні дні захисникам України”. Учні власноруч підготували сувеніри, малюнки, аплікації для батьків нашого класу – учасників ООС і вручили їх

У 2-А класі(кл.керівник Г.М.Гарасимчук)пройшла виховна година “За Україну ,за її волю…”

9 жовтня у 1- Б класі була проведена виховна година «Всі ми- нащадки козацького роду»

У 3-Б класі був проведений захід “Мій тато- герой “

“Україна-слави й доблесті край… ” Виховна година у 2-Бкласі

Година спілкування “Герої нашого часу” у 8 – б класі

8-А клас.Відверта розмова “Від козаків до кіборгів”(кл.керівник Шуст А.В.)

Виховна година “Я люблю тебе, Україно!” у 7-Бкл.

З нагоди Дня захисника Вітчизни вібулась виховна година ” Хто такий патріот” у 7А класі. Учні мали можливість глибше зрозуміти, що таке патріотизм, поділитися прикладами патріотизму, про які вони знають.

Учні 5-А,5-Б та 9-Б класів в час огляду експонатів виставки
В час проведення тижня національно-патріотичного виховання в музеї історії нашої школи було організовано виставку “Війна не оминула нашу школу”. Учні мали можливість бачити речі, привезені з фронту, слухати розповіді учасників ООС, провести цікаві години спілкування.

Учні 10-11 класів брали участь у пам’ятному віче приуроченому Дню захисника України, Покрови та українського козацтва. Приємним сюрпризом була подяка від Бродівської РДА та Бродівської районної ради для учасників рою “Авіатор” ім. Р. Скаковського, які гідно представляли Бродівський район на обласних змаганнях “Сокіл” (Джура).

Учні 9-А класу напередодні дня Захисника України вшанували пам’ять воїнів Мазунова Руслана та Федака Руслана. Герої не вмирають. Вони живуть у нашій пам’яті.

4-Б клас “Герої не вмирають. Мамо я не вернусь”

У 3-А класі ( Диндура Л. М., Юсюк О. В.)проведена виховна година’ Ми-діти своєї землі”, на якому були присутні батьки-військовослужбовці СтрубчевськийО.Ю., Корнєєва О.П. Учні читали вірші, співали пісні, виконали танець’Ми майбутнє України”. Школярі поклали квіти до меморіальної дошки Романа Скаковського.

1 коментар до “Тиждень національно-патріотичного виховання

  • 18.10.2019 о 13:50
    Permalink

    Молодці що проводите такі патріотичні заходи!

    Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.