Тиждень пожежної безпеки та безпеки дорожнього руху

З 11.11.19 по 15.11.19 У наші школі проходив ,,Тиждень пожежної безпеки та безпеки дорожнього руху”

У рамках проведення тижня пожежної безпеки та безпеки дорожнього руху “Будь уважним, не забувай – правила безпеки у навчанні здобувай” учениці 11-А кл. Вишневська Соломія та Караїм Іванна провели радіопередачу “Як викликати швидку медичну допомогу при ДТП”. Учениці 10-А та 11- х класів переглянули відеоролик ” Правила надання першої допомоги у випадку ДТП”. Було проведено практикум:”Надання ПДД потерпілим при виникненні ДТП”. Учениці 11-Б кл. Підготували повідомлення стосовно даної теми.

Виставка малюнків у 2-Б класі (в рамках тижня пожежної безпеки та безпеки дорожнього руху) кл. к Шевчук Ю. М

“Кращий знавець з безпеки життєдіяльності” серед учнів 5-9 класів та радіопередачі під час перерв ” Мозаїка безпечного життя”.

14 листопада в ОЗ “Бродівська ЗОШ ІІІ №4” відбулася зустріч з представниками 10 ДЕРЖАВНОЇ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНОЇ ЧАСТИНИ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ.
Інженер з ПРР ст. лейтенант служби ЦЗ Бакай Іванна Павлівна
та старший пожежний рятувальник мол. сержант служби ЦЗ Бенецький Михайло Володимирович розповідали учням про правила пожежної безпеки, дії рятувальників під час пожежі. Про призначення автомобіля першої допомоги (виїжджає на ДТП) розповів водій,
Притульський Андрій Ігорович, сержант служби ЦЗ. Учні мали змогу побачити та випробувати в дії пожежний рукав. Дякуємо за пізнавальну зустріч.

15 листопада в 4-А класі (кл. керівник Свиріпа Л.А.) відбулася година спілкування “Знає хай дитина кожна жартувати з вогнем не можна”. Запрошено офіцера пожежної-рятувальної частини Бакай Іванну Павлівну, яка провела цікаву і змістовну бесіду з учнями, підготувала загадки на пожежну тематику. Учні класу здивували гостю пісенькою і віршиками про пожежну безпеку.

Виховна година у 1-Б класі « Дорога і діти» кл. керівник Г. В. Соколовська

Виховна година у 3-А класі “Щоб не трапилось біди, виконуй правила завжди”.(класний керівник Диндура Л.М.)


Виховна година у 4- Б класі “Правила безпеки під час переходу вулиці”.
Класний керівник Котельницька Л.

Година спілкування “Безпечна країна” у 8 – б класі.

У 7-Б класі була проведена інтелектуальна гра “Безпека руху-це життя!

У рамках проведення тижня”Безпека дорожнього руху”, була проведена виховна година “Молоде покоління за безпеку руху” в 11-А класі. Робота команд: “Світлофор”, “Велосипедист”, “Пішохід”. Повторили ПДР.

У 10-А класі була проведена виховна година “Безпека руху- це життя”

У 2-А класі відбулася виховна година на тему “Вогник,дітоньки,такий!Він і добрий, він і злий”(класний керівник Гарасимчук Г.М.), де діти повторювали правила пожежної безпеки, розглядали пожежний інвентар, техніку та пожежні знаки. Розгадували загадки, вивчали прислівя та приказки. Дуже дітям сподобалася дидактична гра ” Вогонь-друг, вогонь-ворог” та скринька цікавих завдань

у 6-А класі була проведена виховна година” Повторимо правила дорожнього руху.

У рамках проведення тижня пожежної безпеки та безпеки руху в 9-А класі пройшла гра-тренінг “Безпечний рух”. Учні, об’єднавшись в групи, обговорювали ситуації на дорозі. Адже пішоходом, велосипедистом, пасажиром є кожний.

В рамках проведення тижня пожежної безпеки та безпеки руху в 6-Б класі був проведений урок “Безпека на дорозі – безпека життя”. Учні переглянули відео про обов’язки пішоходів під час руху. Також виконували інтерактивні вправи на знання дорожних знаків, розгадували загадки про дорожній рух, розв’язували кросворд.

В рамках проведення тижня пожежної безпеки та безпеки дорожнього руху у 8-А класі був проведений захід на тему “Безпечна поведінка-запорука здорового та щасливого життя “. Учні систематизували та повторили матеріали з теми Правил дорожнього руху

У рамках проведення тижня пожежної безпеки та безпеки дорожнього руху 15 листопада в ОЗ “Бродівська ЗОШ ІІІ ст.№4” відбулася зустріч з представниками ювенальної превенції СППП Бродівського ВП Золочівського ВП ГУНП у Львівській області: начальником сектору реагування патрульної поліції Щирбою Миколою Михайловичем, старшим лейтенантом поліціїГарасимчук Вірою Петрівною та старшим інспектором, капітаном поліції Каплич Оксаною Богданівною, котрі розповідали учням про правила безпеки дорожнього руху, про культуру поведінки на дорозі та в транспорті. Дякуємо за пізнавальну зустріч.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.