Тиждень історії

В нашій школі розпочався тиждень історії. “Старші – молодшим” – під таким гаслом дев’ятикласники Захарчук Надія, Мандзюк Софія, Матящук Олександр завітали до 5 класу. Вони розповіли молодшим друзям про знаменні події і продемонстрували виготовлену газету “Героїчний січень”.

Свої історичні дослідження “Знакові постаті української історії” продемонстрували десятикласникам випускники. Соломія Вишневська розповіла про Аллу Горську та її роль у русі шістдесятників. Слюсарчук Вікторія зацікавила біографією Степана Бандери. Згодом відбувся перегляд і обговорення фільму “Нескорені”.

Завітати в музей історії школи завжди цікаво. Цього разу 9-А клас досліджував представлені в експозиції монети, банкноти, цінні папери XVlll-XlX століття. Дівчата приміряли традиційні прикраси з монет, якими колись користувались наші прабабусі.

В рамках проведення тижня історії у 7-Бкласі була проведена інтелектуальна гра”Колесо історії”. В результаті гри ми визначили найкращих знавців історії України.

В рамках тижня історії серед учнів 5-х класів проведено конкурс “Мальована історія”

Протягом тижня історії проходила акція “Кидай мишку – бери книжку!” У класах школярі розповідали однокласникам про улюблені книжки. Безрука Ярина (7-А) прочитала уривки з творів О. Олеся, Клипарчук Марія (9-А) – “Життя P.F” Л. Бурлакової. Старшокласники рекомендували читати С. Жадана та В. Шкляра. Тепер виставка цікавої художньої літератури на історичну тематику буде постійною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.