Тиждень математики та інформатики

З 2 по 6 березня в нашій школі проходив тиждень математики та інформатики. Протягом тижня учні послухали цікаві радіопередачі про життя відомих математиків, переглянули цікаві відеоролики про безпеку в Інтернеті та інтернет-залежність, презентацію про необхідність вивчення математики. Читачі стінгазети «Математичний калейдоскоп» мали можливість розгадати ребуси чи кросворди, потренувати пам’ять, перевірити свою спостережливість та увагу, посміятися над математичними жартами, розв’язати цікаві завдання, які підготували учні 10-А класу.
Учні початкових класів подорожували країною інформатики та були учасниками комп’ютерного турніру. П’ятикласники розгадували математичні загадки та змагалися у пізнавально-розважальній грі «Математичний експрес». Учні шостих класів змагались у турнірах кмітливих математиків та інформатиків. Семикласники здійснили екскурсію в країну Трикутників та підготували проєкти про застосування трикутників. Учні восьмих класів крокували «По слідах Піфагора» та змагались у конкурсі юних інформатиків. Учні 9-А класу на уроках геометрії виконували цікаві інтерактивні вправи.
Крім того, вчителі нашої школи стали учасниками майстер-класу зі створення інтерактивних вправ у середовищі learningapps.org та створення онлайн-тестів у classtime, який провели вчителі інформатики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.