Тиждень протипожежної безпеки та дорожнього руху

З 16 по 20 листопада в ОЗ ,,Бродівська ЗОШ І-ІІІст.№4″ проходив Тиждень протипожежної безпеки. Впродовж тижня пройшли такі заходи:

В 1-А класі ( класний керівник Свиріпа С.О. ) проведена година спілкування “Вогонь – підступний ворог чи добрий друг?”. Учні відгадували загадки, вивчили і повторили в ігровій формі правила поводження з вогнем, закріпили в пам’яті номер виклику пожежних 101, більше дізналися про професію пожежника. Переглянули мультфільм “Приборкувач вогню” і створили виставку дитячих малюнків на протипожежну тематику.

У 1-В класі, до тижня протипожежної безпеки,пройшла година спілкування «Вогонь добрий і злий». На якій діти відгадувати загадки,розповідали,чим можна зайнятися,коли залишився сам удома.Аналізували поведінку казкових героїв,у яких трапилася пожежа.І переглянули відео «Правила пожежної безпеки дітям»

У2-А класі (кл. кер. С. Т. Андрущак) відбулася виховна година,, Вогник, дітоньки, такий! Він і добрий, він і злий”! Діти активно обговорювали різні ситуації, відгадували загадки, повторювали правила пожежної безпеки.

Під час проведення тижня безпеки життєдіяльності у 3-А класі (кл.керівник Гарасимчук Галина Михайлівна )проходила “Вікторина-змагання”Вогнеборці”.Діти розгадували ребуси,загадки, грали гру “Дай знаку назву”,працювали з прислів’ями,приказками,дидактичним матеріалом. Дуже їм сподобалася скринька цікавих завдань , де розмальовували малюнки,об’єднували предмети за спільною ознакою, знаходили відмінності між пожежним інвентарем і пожежної технікою.

У 3-Б класі проведена бесіда”Вогонь гра, чи небезпека?”.Учні активно працювали, складали казку за серією малюнків та правила поведінки під час пожежі, усвідомили небезпеку та причини під час неправильного поводження з вогнем.

у 4-А класі (класний керівник О.В.Юсюк) відбулась виховна година “Вогонь – друг, вогонь – ворог”. Учні пригадали правила пожежної безпеки та причини виникнення пожеж, правила евакуації в навчальному закладі. Діти активно обговорювали різні ситуації, відгадували загадки, грали у ігри ” Дзвіночок”, “Деформований текст”, заздалегідь намалювали малюнки. Виховна година пройшла у цікавій і пізнавальній формі. Вивчим правила пожежні, Завжди будем обережні! Знає хай дитина кожна: Жартувать з вогнем не можна!

У рамках проведення тижня пожежної безпеки та дорожнього руху на уроках основ здоров’я, вчитель Ковба І.О., були проведені бесіди “Безпека на дорозі – безпека життя”, “Навчаємось жити безпечно. Пожежна безпека”. Щоб поширити інформацію про шляхи збереження здоров’я та життя людей, відбувся конкурс “Кращий знавець з безпеки життєдіяльності” серед учнів 5 – 9 класів. Відзначили кращих учнів, які у ігровій та тестовій формах відповіли на запитання та закріпили свої знання і вміння.

У рамках проведення тижня пожежної безпеки та безпеки дорожнього руху, учні 10-А та 11-А класів на уроках ЗахистуУкраїни провели практичні заняття: “Надання ПДД при виникненні ДТП”.Учні 10 класу повторили практичні навички надання допомоги потерпілому при ушкодженні критичних систем організму(серцево-судинної та дихальної), шляхом проведення СЛР двома особами. Провели інтерактивну гру “Медичні атоми-молекули”, виконали вправу у LearningApps.org“Вказати причини виникнення ДТП”.Учні 11-А класу переглянули відеоролик “Перша допомога при ДТП”. Пройшли тестовий практикум ПДР України. Пригадали правила накладання турнікету при артеріальній кровотечі та виконали завдання у LearningApps.org ” Числова пряма ” Служби ексттренної допомоги”.

У рамках проведення тижня пожежної безпеки та безпеки дорожнього руху, учні п’ятих, шостих та сьомих класів намалювали малюнки. Кожна робота була оцінена, а учні школи мали змогу пригадати правила протипожежної безпеки.

В рамках проведення тижня протипожежної безпеки та безпеки дорожнього руху в Суходільській філії ОЗ “Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст. було проведено годину спілкування “Подорож в країну Безпеки”. Учні переглянули мультфільм “Приборкувач вогню”,було проведено бліц-вікторину під час якої діти згадали правила протипожежної безпеки. Також було проведено бліц-турнір”Як правильно переходити дорогу” та гра “Дорожні знаки”.Закінчилася година спілкування тренуванням як поводитись при надзвичайних ситуаціях і евакуацією учнів з приміщення школи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.