Тиждень трудового навчання та технологій

В рамках проведення тижня трудового навчання та технологій, який проходив в Бродівському ОЗЗСО І-ІІІ ст. 4 з 29 листопада по 3 грудня відбулися такі заходи:· Виставка найкращих творчих робіт учнів 5-10 класів.· Урок: Виготовлення новорічної прикраси «Різдвяний янгол», вчительСкакальська Соломія Сергіївна.

· Демонстраційний урок:Регулювання дорожнього руху, вчитель Білецький Володимир Володимирович. · Майстер-клас «Випилювання деревини електролобзиком», вчитель Скруха Богдан Дмитрович.

· Майстер-клас «Виготовлення різдвяної свічки», вчитель Скакальська Соломія Сергіївна.· Перегляд відео: «Сучасні технології обробки деревини», вчитель Скруха Богдан Дмитрович.

· Практичне заняття з основ керування транспортними засобами, Мариняк Євген Йосипович.Заходи з трудового навчання дають можливість прогнозовано впливати на здобуття учнями знань, на знайомство з майбутньою професією, готують їх до самостійного життя, виховують почуття гордості, самоповаги, впевненості у своїх можливостях, відчуття того, що ти багато чого вмієш, знаєш і можеш! Слід відмітити, що вчителі трудового навчання та технологій використовують в роботі нестандартні та нетрадиційні технології навчання та виховання учнів, що спрямовані на розкриття творчої та ініціативної особистості і дають змогу залучати учнів до активної співпраці. Протягом усього тижня була представлена виставка учнівських робіт, виготовлених на уроках трудового навчання та у позакласний час.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.