День Святого Миколая

День Св.Миколая – одне з найулюбленіших свят, якого з нетерпінням чекають діти.Усі вони в очікуванні подарунків та приємних сюрпризів.І як добре, коли мрії збуваються!17 грудня у Бродівському ОЗЗСО І-ІІІ ст.#4 панувала святкова та казкова атмосфера, бо до школи завітав Миколай із великим міхом подарунків.

Солодощі, подарункові бокси отримали учні пільгових категорій (діти-сироти, півсироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з інвалідністю, діти з багатодітних родин та діти, які отримали призові місця у конкурсах)Радість, щирість та усмішки дітей переконують нас – якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов, турботу та підтримку.

Щиру вдячність учні, батьки та колектив школи складає добродіям, які подарували дітям справжнє свято :підприємцям Роману Мельнику,Стецюку Роману,,Шкрумяк Галині, Бур Надії, Єднаку Олексію, Буряк Наталії, директору ДП “Бродівський лісгосп” Ониськіву Оресту, директору директору ТЗДВ “Галант” Приймак Ганні, Бродівському осередку “Європейської солідарності”.Шановні доброчинці, щиро дякуєм за ваші відкриті та добрі серця.Цінуємо Вашу людську щедрість і милосердя.Від щирого серця бажаємо Вам та вашим рідним здоров’я, злагоди, душевного спокою та достатку.Учні 6-Б класу мали можливість відчути наближення різдвяних свят. Класний керівник Матіяш З.Я. провела виховну годину “Різдвяний настрій” у формі квесту. Учні пригадали і частково відтворили наші звичаї і традиції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.