Тиждень бібліотеки

З 1 по 31 жовтня 2022 року проводиться Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек. Тема місячника “В нас єдина мета- Україна свята, нездоланна ніким і ніколи”.
У середу, 05 жовтня, у бібліотеці Бродівського ОЗЗСО І-ІІІ ст. №4 відбулася година спілкування ” Ми-єдина нація”, яку провела бібліотекар Сеньків О.О. та класний керівник 3-Б класу Котельницька Л.О.
У четвер, 07 жовтня, у шкільній бібліотеці був день бібліотворчості. Учні 2-А класу з допомогою бібліотекаря та класного керівника Диндури Л. М. виготовляли патріотичні книжкові закладки.
А також упродовж тижня до бібліотеки завітали учні 1-Б класу з класним керівником Монастирською Н. Б. та учні 1-В класу з класним керівником Грицай І. В. У 1-Б класі пройшов бібліотечний урок “Мудрість і чарівність казки”, а у 1-В ” Енциклопедії-книги, які знають все”.
Також у бібліотеці була організована книжкова виставка до дня народження І. Багряного. А протягом жовтня буде проходити благодійна акція з поповнення фонду шкільної бібліотеки українськими книгами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.